minerály

Minerály

Minerály a drahé kameny jsou lidstvem vyhledávány a používány již po tisíce let zejména v podobě ochranných talismanů, které lidem pomáhaly v léčbě různých nemocí a neduhů, s obnovením tělesné i duševní, psychické rovnováhy a posílení oslabené energie. Minerálům byly vždy přisuzovány až téměř magické, tajemné účinky ohledně ochrany a blahodárného vlivu na lidský organismus. Není proto divu, že i v dnešní době se minerály těší obrovské oblibě. Vzhledem k informačním možnostem, které nám současná doba nabízí, kdy si můžeme velice pohodlně a jednoduše na internetu najít potřebné informace a zjistit jednotlivé vlastnosti hledaných minerálů, se zájem o ně čím dál víc neustále stupňuje.

Minerály nás zajímají zejména pro své léčivé účinky a blahodárné působení na náš organismus, ale velkou roli hrají také díky svému estetickému hledisku, kdy slouží jako velmi originální, působivé módní doplňky v podobě různých šperků a ozdob.

Minerály i drahé kameny mají sílu působit na lidský organismus hned třemi způsoby, a sice posílením oslabených částí organismu, odstraňováním zablokovaného průtoku životní energie organismem a následně blokováním či přímo odstraňováním nebezpečných toxinů a škodlivých látek v těle. Minerály můžete vybírat podle různých kritérií, ať už podle účelu, druhu nemocí, kterým chceme předejít, nebo je přímo pomoci léčit; podle znamení zvěrokruhu, jež rovněž velice ovlivňuje působení daného minerálu; podle čaker, podle životního čísla, anebo vybíráme minerály pro krásu či péči, a další možnosti výběru.

Pokud se tedy rozhodnete pořídit si pro sebe či své blízké minerální kámen, určitě vybírejte nejenom podle barvy, lesku, tvaru nebo velikosti, ale zejména dle způsobu využití podle léčivých účinků a vlastností, které kameny nebo minerály mají tak, abyste potenciál tohoto kamene co nejvíce zúročili. Vyberte si tedy minerál, který bude „ušitý na míru“ přímo vám J.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *