perlové šperky

Perlové šperky, které můžete nosit pořád

Šperky s perlami jsou oblíbené už po staletí. V posledních letech se dostaly ale znovu do módy tak, že je už nenosí jen zralé ženy do divadla. Nejoblíbenějšími šperky s perlami ale stále zůstávají perlové náhrdelníky a perlové náramky. Perlové šperky jsou nesmrtelné

Šperky s perlami sluší každé ženě

Vůbec není pravda, že na perlové šperky musí žena uzrát. Vůbec ne, šperky s perlami totiž sluší každé ženě. Některým více sedí jemné šperky například náhrdelník s jednou perlou a pro některé se hodí klasický perlový náhrdelník. Vzhledem k rozmanitosti sladkovodních perel si svůj ideální šperk vybere každá žena.

Klasické perlové šperky

Je tatam doba, kdy se perly nosily jen na slavnostní příležitosti. Dnes jsou v módě výrazné šperky, které můžete nosit každý den. Uzlíkované perlové náhrdelníky se hodí do práce, a odpoledne s kamarádkou na kafe jen přehodíte džísku a je z něho polo-sportovní šperk. Perlové náhrdelníky jsou prostě nesmrtelné. Pokud se o perly budete správně starat, vydrží vám desetiletí jako nové. Důležité je také zvolit správnou úpravu šperku – perlové náhrdelníky uzlíkované vydrží více a působí ještě elegantněji. Díky uzlíkům se perly mezi sebou neodírají a pokud by došlo k poškození šperku, můžete ztratit maximálně jednu perlu, ostatní zůstanou upevněny uzlíky na náhrdelníku. Perlové náramky můžete vzít k letním šatům i na večeři s manželem. Pořád budou vypadat krásně a hodit se k dané příležitosti. Pak už je jen na vás, jestli zvolíte perlový náramek se stříbrným nebo ocelovým zapínáním – vše záleží jen na vašich preferencích.

Jemné šperky s perlami

Ne každá žena má ráda mohutné šperky. Pro milovnice jemných detailů vznikla například kolekce UNIQUE. Je vyrobená ze stříbra a zlaceného stříbra a doplněna jednou malou sladkovodní perlou. Kolekce vznikla u českého výrobce šperků PERLOMANIE. A každý šperk s perlami dodávají s vlastním certifikátem pravosti. Máte tak jistotu, že zakoupený šperk je pravý. Minimalistické šperky se hodí pro každodenní nošení. Jemný náramek s perlami můžete klidně nakombinovat s jemnými minerálními náramky a minimalistický perlový náhrdelník můžete nosit buď samostatně nebo ho vrstvit s řetízky, které ráda nosíte. Jemný šperk s perlou je ideálním letním doplňkem, který vám ostudu neudělá.

Neokoukané perlové šperky

Ne všichni máme rádi klasické šperky. Pokud jste zastáncem ručně vyráběných šperků z České republiky, určitě vám nesmí uniknout kolekce MINI od stejného výrobce, kde se kloubí krása polodrahokamů s jemností perel. Kolekce je vyrobena z mini broušených polodrahokamů o velikosti 2 – 4 mm a malých perel. Tyto šperky jsou jemné a přesto vyniknou. Pokud máte rádi šperky, které jsou jedinečné, perlové šperky u vás 100% zvítězí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *