Vy ještě nemáte svého kouče?

Říká se, že každý by měl mít dnes svého kouče nebo koučku. Člověka, který nás dokáže vést ve změti našich myšlenek a pomoci nám si více uvědomit, co přesně chceme, kam jdeme a jak se tam dostat. Protože ono to není jen tak! Na každého z nás působí denně tisíce a tisíce vjemů, miliony reklam a vše bojuje o naši pozornost. Mnozí lidé prokrastinují, jiní lenoší a někteří nestíhají, ale ani vysoké nasazení není ku prospěchu, pokud si nedokážeme určit správně priprity. A právě v tom kouč umí pomoci!

Kouč je pro vás jako hnací motor, akcelerátor, podporovatel, dobrý přítel, který vám ukáže vše potřebné a povede vás ve chvíli, kdy je třeba. A bude tu pro vás i k tomu, aby vám pomohl překonat vaše bloky, limity a prozrazit je.

Už chápete, proč ho tak nutně potěbujete, jako je běžné, že ho mají téměř všichni vrcholoví sportovci, CEO a vytížení manažeři? Bez něho se v dnešní době funguje podstatně hůře.

Co vše lze díky kouči řešit


S člověkem, který si říká kouč a má k tomu potřebné vzdělání ve škole koučinku a licenci pro koučování, lze probrat každý aspekt vašeho života. Existují tak různé zaměření, např.:

Vztahový koučink
Životní koučink

Mentální koučink
Transformační koučink
Cílový koučink
… a mnoho jiných.

Chcete být osobnost a mít úspěch? Oslovte kouče!


Koučink probíhá většinou jako forma pohodového dialogu, kdy profesionál od vás sbírá určitá data, která pak nenásilně transformuje a zanese do vašeho života.

Zní to moc odborně a složitě? Tak jinak. Kouč bude svým způsobem váš kamarád, se kterým si normálně promluvíte a on vám řekne, co dál udělat.

Zná totiž různé metody, které vás posunou a umí je použít. Takže jestli i vy už chcete rozkvést, vylézt z ulity, ujasnit si, co chcete, vykročit na lepší cestu, jednoduše udělat tlustou čáru za dosavadním životem a zásadním způsobem jej změnit, pak ještě dnes si najděte svého inspirujícího kamaráda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *